37. Střechy
Autor: Jaroslav Dvořáček
(1908 Sasina, Svitávka (Blansko) - 1980 Brno)
signováno vpravo dole, volně v paspartě
Technika: kresba
Šířka: 55 cm, výška: 21 cm, rámování: 37 x 70 cm
Konec dražby: 15.03.2022 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč