5. Kameník v romantické krajině
Autor: John Duvall
(1815 Margate, Ken - 1892 Ipswich)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel masivním rámu
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 62 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.01.2022 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč