Přímořské město

Autor: E. Huber

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 65 cm, rámování: 82 x 71 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč