Na cestách

Autor: Albert Marcotte

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1882
Šířka: 46 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 66 x 56 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 08.11.2021 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč