164. Senoseč v Doubs
Autor: Georges Moraux
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 59 cm, rámování: 70 x 86 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč