50. Ostrov Bréhat v Bretagni

Autor: Zacharie Baton
(1851 - 1925)

Signováno vpravo dole, místopis vlevo dole, rámováno, na reversu štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 68 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 05.04.2022 19:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 100 Kč