V loděnici - L Formát

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 81 cm, výška: 65 cm, rámování: 84 x 101 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 06.04.2022 19:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč