Loděnice

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 62 x 70,5 cm

Konec dražby: 05.04.2022 19:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč