Pramice u břehu

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 35 x 47 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč