14. Motiv z přístavu

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm, rámování: 41,5 x 47 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 08.02.2022 19:06 SEČ

Zbývá: 20d 7h 30m 36s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč