Kvetoucí stromy
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 47 x 54 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč