16. Břízy u vody
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 65,5 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 76 x 65 cm
Konec dražby: 15.02.2023 19:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč