17. V přístavu

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

Signováno vlevo dole rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 45 cm, rámování: 59 x 72 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:09 SELČ

Zbývá: 8d 1h 48m 25s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč