Krajina u vody

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, razítko na reverzu, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 72 cm, výška: 57 cm, rámování: 66 x 80,5
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 12.06.2023 21:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč