Lesní říčka
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 61 cm
Konec dražby: 07.12.2023 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč