252. Břeh
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 39 x 49,5
Konec dražby: 17.04.2023 22:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč