26. Plachetnice v přístavu

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 45 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:12 SEČ

Zbývá: 5d 21h 23m 43s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč