Lodě v přístavu - L Formát
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 78,5 cm, výška: 63 cm, rámování: 77 x 93,5
Konec dražby: 16.05.2023 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč