30. Loď u pobřeží

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole a na štítku, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 45 cm, rámování: 58 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:14 SELČ

Zbývá: 15d 7h 28m 34s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč