30. Na pobřeží

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 114 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:19 SEČ

Zbývá: 12d 12h 50m 25s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč