Přístav
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 44,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 52 x 60
Konec dražby: 13.06.2023 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč