33. V přístavu

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 69 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:21 SELČ

Zbývá: 13d 15h 0m 12s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč