Lodě na pobřeží

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 83 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč