Přístav
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 84 cm, výška: 66 cm, rámování: 80 x 98,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč