Pobřeží
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 36 x 44
Konec dražby: 07.11.2023 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč