Rybářský přístav

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 81 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 81 x 97 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč