37. Rybářský přístav
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 81 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 81 x 97 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč