Loďky v přístavu

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

Signováno vlevo dole, rámováno, štítek autora na rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 63 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč