Pobřeží
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 26 cm, výška: 34 cm, rámování: 49 x 41
Konec dražby: 16.10.2023 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč