5. Rybářský přístav

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 74 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:02 SELČ

Aktuální cena: 4 500 Kč

Zbývá: 14d 14h 38m 29s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč