Lodě kotvící v přístavu
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 63 x 74
Konec dražby: 16.10.2023 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč