Rybářská vesnice

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 68,5 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč