7. Rybaření
Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 76,5
Konec dražby: 13.03.2023 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč