9. Vodopád na potoce

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 52 x 61 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:05 SEČ

Zbývá: 12d 11h 35m 47s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč