94. Přístav

Autor: Hugo Öfverström
(1900 Kungälv - 1972 Älvsborg, Švédsko)

Signováno vlevo dole, paspartováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 62 cm, rámování: 72,5 x 61,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:46 SEČ

Zbývá: 8d 9h 33m 31s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč