Ve vlaku

Autor: František Ženíšek junior
(1877 Vídeň, Rakousko - 1935 Praha)

signováno vpravo dole, papír zvlněný, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 14,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 37 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč