264. Na Holinách
Autor: Helena Zezulová
(1902 Volyně - 1980 Volyně)
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 82 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 17:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč