182. Hrázděný dům
Autor: M. Brückner
Signováno vpravo dole tužkou, paspartováno a zaskleno
Technika: mědirytina, materiál: kolorovaná mědirytina
Šířka: 18 cm, výška: 22 cm, rámování: 39 x 32 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč