Hrázděný dům

Autor: M. Brückner

Signováno vpravo dole tužkou, paspartováno a zaskleno
Technika: mědirytina, materiál: kolorovaná mědirytina
Šířka: 18 cm, výška: 22 cm, rámování: 39 x 32 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč