Cestou k Pražskému hradu

Autor: František Novák
(1886 Praha - 1955 Praha)

Kresba tužkou pod sklem a pod paspartou. Signováno vpravo dole. Rámováno
Technika: kresba
Šířka: 27 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 40 x 32,5 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč