114. Cestou k Pražskému hradu
Autor: František Novák
(1886 Praha - 1955 Praha)
Kresba tužkou pod sklem a pod paspartou. Signováno vpravo dole. Rámováno
Technika: kresba
Šířka: 27 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 40 x 32,5 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč