Malá Klášterní

Autor: Stanislav Hlavsa
(1880 Praha - 1947 Praha)

Signováno vpravo dole. Rámováno a zaskleno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 77 cm, výška: 56 cm, rámování: 65 x 86 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč