13. Čtenářky

Autor: Robert Jiran
(1975 Hradec Králové)

Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorské razítko a signatura, nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2022
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:08 SEČ

Zbývá: 12d 11h 37m 38s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč