16. Sedící akt

Autor: Robert Jiran
(1975 ?)

Signováno vlevo dole, na reversu originální autorské razítko a signatura, volné plátno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:10 SELČ

Zbývá: 13d 16h 12m 9s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč