Kapela

Autor: Robert Jiran
(1975 ?)

nesignováno, pravost konzlutována s autorem díla, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 64 x 84 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč