Dáma v klobouku

Autor: Robert Jiran
(1975 Hradec Králové)

Signováno vpravo dole, na reversu originální autorské razítko a signatura, volné plátno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč