Akt ženy

Autor: Robert Jiran
(1975 Hradec Králové)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis a razítko, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč