31. Tenistka
Autor: Robert Jiran
(1975 Hradec Králové)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorské razítko a signatura, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm
Konec dražby: 15.02.2023 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč