34. Modelka
Autor: Robert Jiran
(1975 Hradec Králové)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu přípis a autorské razítko. Nerámováno. Výška a šířka jsou prohozeny, skutečná výška: 50 cm a šířka: 70 cm.
Technika: olej na plátně, datace: 2022
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm
Konec dražby: 09.01.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč