Ostrostřelkyně

Autor: Robert Jiran
(1975 Hradec Králové)

Signováno vlevo dole, na reversu originální autorské razítko a signatura, volné plátno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč