8. Taneční pár

Autor: Robert Jiran
(1975 ?)

Signováno vlevo dole, na reversu originální autorské razítko a signatura, volné plátno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:04 SELČ

Aktuální cena: 5 500 Kč

Zbývá: 14d 15h 24m 25s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
5 500 Kč19.9.2022 19:00:12