Schoulená

Autor: Robert Jiran
(1975 ?)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorké razítko a přípis, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 73 x 53 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč