9. Vnadná dívka

Autor: Robert Jiran
(1975 Hradec Králové)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorské razítko a signatura, nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2022
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:05 SEČ

Zbývá: 13d 10h 38m 18s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč